Łatwe wyszukiwanie Tonerów w naszym sklepie

Posługując się przykładem jakim jest drukarka Samsung ML-1660, do której firma Samsung oznaczyła toner jako MLT-D1042S i MLT-D1042X (nie oferujemy wersji 42X w naszej sklepie - niska wydajność, wersja stworzona pod przetargi). Możemy wyszukać go wpisując w jednym z dwóch miejsc symbol: MLT-D1042S lub model drukarki czyli: ML-1660


Wyszukiwarka tonerów

 

 

Inną metodą na wyszukanie tonera do drukarki Samsung ML-1660 jest skorzystanie z rozwijanego po lewej stronie menu.
Po kliknięciu na wybranego producenta urządzenia, wyszukujemy i klikamy w model naszej drukarki.


Wyszukiwanie tonerów z listy

Lista modeli Samsung

W tym momencie mamy do wyboru dedykowane do naszej drukarki tonery.
Jeden z nich produkowany przez producenta urządzenia i zalecany przez niego, drugi natomiast jest alternatywnym zamiennikiem, który nie jest produkowany przez firmę Samsung, jednak doskonale sprawdza się jako zamiennik.

Oba produkty są zbliżone jakościowo, wydajnościowo i posiadają gwarancję.

Uwaga! Często zdarza się, że w naszej drukarce znajduje się zamiennik, nie posiadający symbolu na swojej obudowie, lub symbol ten jest ciągiem znaków niepozwalających na odnalezienie tonera w naszym sklepie. Jeśli po pierwszej próbie wpisania symbolu wyszukiwarka nie wskaże nam prawidłowego produktu zalecamy wyszukiwanie za pomocą listy z modelami drukarek.

Promocje

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

Niektóre logo i nazwy produktów użyte na tej stronie są własnością odpowiednich firm. Stanowią one jedynie niezbędną informację o ofercie firmy skierowanej do klientów.

Click Shop | Hosting home.pl